Beržalapė

Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė „Beržalapė“ veikia nuo 1997m. Bendrovė buvo įkurta baldų gamybos ir prekybos verslui vystyti. Bendrovės funkcija - prekybos plėtojimas su įvairiomis šalimis (Švedija – Lietuva – Lietuva – Rusija). Nuo įkūrimo bendrovė sėkmingai bendradarbiavo su įvairiomis  įmonėmis bei individualiais fiziniais asmeniis-klientais. Sėkmingai tęsia savo veiklą ir dabar. Bendrovės pagrindinė veikla – virtuvės baldų projektavimas ir gamyba pagal individualius užsakymus. Šioje srityje bendrovės darbuotojai turi 16 metų patirtį. 

Gamindama baldus bendrovė pritaiko pačias naujausias technologijas ir naudoja įrenginius, tokius kaip „MARTIN“, „MAGGI“ ir „BRANDT“, su kuriais pasiekiama aukšta darbų kokybė. Gamybai naudojamos įvairios medžiagos - stiklas, baldinė plokštė, MDF, natūralus medžio masyvas (pušis, uosis, ąžuolas), moderni baldinė furnitūra ir aksesuarai.
„Beržalapės“ baldai pasižymi savo išskirtinumu, modernumu, aukšta kokybe, o svarbiausia – maksimaliai patenkinami kiekvieno pirkėjo poreikiai.

Mes siūlome šiuolaikiškus, nestandartinius baldus, kokybę bei prieinamas kainas.
Pagamintiems baldams suteikiama 12 mėn. garantija.
© Beržlapė. 2020